Overzicht van onze evenementen

Maandelijks organiseert CJBD evenementen voor leden en geïnteresseerden. Hier vind je een overzicht van afgesloten evenementen en de daarbij behorende foto’s. De geplande evenementen vind je onder Agenda.


Een perfecte avond

De ontvangst was hartelijk, de koffie uitstekend en de avond fantastisch bij koffiebranders Pelican Rouge in Dordrecht. Ruim 60 gasten waren er afgelopen maandag.
Na het welkom door Jeroen Put en het tonen van de CJBD video, volgde een mooie presentatie van Pelican Rouge.

12 van onze bezoekers hielden een pitch (zie onder). Ze kregen ieder exact 1 minuut, waarna hun ‘score’ met de applausmeter werd vastgelegd. De kwaliteit lag hoog en niemand die de tijd overschreed. Compliment!

Na afloop van de pitches – via de applausmeter ‘gewonnen’ door Trijnie Lukassen - stelde Jeroen twee belangrijke partners voor: Port of BUSINESS (communicatieplatform Zuid-Holland Zuid) als nieuwe partner met mooie voordelen voor de leden en de Samenwerkende gemeenten Drechtsteden, waarmee een nog intensievere samenwerking werd aangekondigd.
In beide gevallen helpt de nieuwe respectievelijk intensievere samenwerking (mét sponsorschap) onze leden aan belangrijke nieuwe mogelijkheden. Waarbij Port of BUSINESS als netwerken- en de accountmanagers van de Samenwerkende gemeenten Drechtsteden een contactenplatform van jewelste zijn voor onze leden!

Het laatste ‘hoogtepunt’ van de avond was het netwerken met een hapje en drankje; als vanouds perfect door partner Nannings Catering verzorgd.
Al met een zeer geanimeerde avond! Met dank ook aan Ignas Janssens en Tom van Steen van Pelican Rouge.

De pitches werden gehouden door:

 • Karel Thieme (Creative TeaM Support),
 • Trijnie Lukassen (Lukassen Nalatenschapcoaching – zij won de applaus contest!),
 • Etienne Martens (Bluepoint e-commerce),
 • Peter Gerritsen (Succesvolle Contacten),
 • Matthijs van Muijen (Voedselbank Dordrecht),
 • Martin Schipper (Ideko Interieurbouw),
 • Robert de Heer (stichting Anders),
 • Edwin van der Flier (Flier commercieel advies),
 • Bas Kunnen (X-ceptional Music),
 • Wendy de Boer (Het Werkwoord),
 • Ferry van Maasdam (Van M bezorgservice)
 • Boukje van de Ven (namens samenwerkende gemeenten Drechtsteden).

CJBD Februari 2017 AnkeBotFotografie 1 2

Foto's: Anke Bot Fotografie